Wspieraj nas

Wspieraj nas!

Fundacja Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT jest wpisana do rejestru Organizacji Pożytku Publicznego, co oznacza, że każdy podatnik może przekazać Fundacji GROT swoje 1,5% podatku.

Aby przekazać swoje 1,5% od podatku, należy w swoje zeznanie podatkowe wpisać nr KRS 0000709238.

Zobacz instrukcję, jak przekazać nam 1,5% podatku. Kliknij tutaj.

Dzięki Waszemu jako Fundacja GROT możemy realizować między innymi:

• akcje edukacyjne z zakresu pierwszej pomocy, również z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów szkoleniowych,
  • prowadzić zajęcia szkoleniowe z obszarów związanych z bezpieczeństwem, zachowaniem się w określonych sytuacjach,
  • propagować idee bezpieczeństwa, między innymi organizując prelekcje prowadzone przez ekspertów, czy pikniki bezpieczeństwa.
  • Jednocześnie, naszym największym projektem jest remont generalny budynku, który będzie Regionalnym Ośrodkiem Szkoleniowym Klas Mundurowych i Organizacji Proobronnych.

Potrzebujemy wsparcia finansowego na:

• remont ścian, wymianę podłóg,
    • wymianę instalacji elektrycznej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej,
    • wymianę okien, drzwi,
    • renowację elewacji zewnętrznej i klatki schodowej.

Dorzuć swoją cegiełkę! Dzięki Tobie będziemy realizować szkolenia dla całej społeczności Polski południowej!

Jeśli nie możesz przekazać nam 1,5% podatku, możesz nas wesprzeć w inny sposób! Przekaż nam darowiznę i skorzystaj z odliczenia podatkowego!

• Możesz odliczyć tylko darowiznę przekazaną na konto bankowe.
    • Celem darowizny jest realizacja celów statutowych.
    • Osoba fizyczna może odliczyć do 6% dochodu, osoba prawna może również odliczyć darowiznę w swoim CIT- do 10% od swojego dochodu.
    • Żródło: Przekaż organizacji darowiznę, skorzystaj z odliczenia podatkowego.

Doceniamy Partnerów, z którymi współpracujemy i dzięki którym możemy się rozwijać.

W podziękowaniu za okazaną pomoc i wkład wniesiony w rozwój Fundacji, pamiątkowymi statuetkami oraz podziękowaniami zostali wyróżnieni:

• Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie, Rafał Piech
      • Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Michał Czaja
      • ROSOMAK S.A.
      • P.P.U.H. M-ELEKTROSTATYK
      • Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o.
      • 6 Batalion Powietrznodesantowy im. gen. dyw. Edwina Rozłubirskiego
      • Szkoła Policji w Katowicach
      • Partner Systems Sp. z o.o.
      • Miranda Sp. z o.o.
      • Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich