Dołącz do nas!

Na mocy stosownych porozumień Fundacja GROT należy do grona organizacji proobronych. Podpisaliśmy Porozumienie o współpracy z Wojskową Komendą Uzupełnień w Chorzowie, a nadzór nad Fundacją pełni Minister Obrony Narodowej.

Jesteśmy fundacją ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego, co oznacza iż możesz przekazać nam swoje 1,5% podatku.

Wstąp w nasze szeregi i przekonaj się o korzyściach:

• zyskasz prawo do noszenia polskiego munduru,
  • będziesz mógł brać udział w zamkniętych szkoleniach, z tematów takich jak: terenoznawstwo, wspinaczka, pierwsza pomoc na polu walki, taktyka, podstawy survivalu, czytanie mapy, penetracja jaskini, bezpieczeństwo przeciwchemiczne
  • jako jeden z pierwszych będziesz mógł zapisać na aktywności organizowane przez Fundację,
  • będziesz miał spokojną głowę, że współpracujesz z rzetelną, ustanowioną prawnie organizacją proobronną.

Pamiętaj o obowiązkach:

• godnego noszenia munduru i krzewienia wartości patriotycznych,
  • aktywnego włączania się w projekty realizowane przez Fundację.

Jak wstąpić do organizacji proobronnej GROT?

pending_actions

Na adres: grotfundacja@gmail.com wyślij swoje podstawowe dane: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu.

Aby wstąpić do organizacji, na dzień wysłania zgłoszenia musisz być pełnoletni. Dla osób niepełnoletnich przygotowaliśmy Program KADET (wymagana zgoda opiekuna prawnego). Szczegóły dot. Programu KADET znajdują się poniżej.

attach_money

Opłać roczną składkę w wysokości 60 zł (na tej podstawie otrzymujesz ważność legitymacji na dany rok).

account_balance

Dokonaj jednorazowej opłaty za legitymację, naszywki i beret w wysokości 110 zł, które są elementami identyfikacji organizacji proobronnej.

Wpłaty należy dokonać według wzoru:
Suma: 170 zł
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe.
Nie wpisuj w tytule przelewu innych adnotacji!

Numer konta: ING Bank Śląski 51 1050 1243 1000 0090 8031 1534
Fundacja Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT
ul. Mikołaja Kopernika 2/4, 41-100 Siemianowice Śląskie

mark_email_read

Wyślij do nas mailem na adres: grotfundacja@gmail.com potwierdzenie przelewu. Wiadomość zwrotną otrzymasz od nas w terminie 7 dni roboczych.

PROGRAM KADET

Program KADET jest odpowiedzią na zainteresowanie osób niepełnoletnich poszerzaniem wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, ze szczególnym naciskiem na pierwszą pomoc.

W ramach Programu KADET osoby między 16 a 18 rokiem życia mogą brać udział w podstawowych szkoleniach miedzy innymi z zakresu: czytania mapy, poruszania się terenie, terenoznastwa, pierwszej pomocy, survivalu. Zajęcia mają charakter teoretyczny i praktyczny. Udział w zajęciach będzie uzupełnieniem, poszerzeniem i usystematyzowanej wiedzy posiadanej przez uczestników.

Fundacja posiada nowoczesny sprzęt szkoleniowy – między innymi fantomy do nauki resuscytacji krążeniowo oddechowej wyposażone w system QCPR, który dzięki aplikacji monitoruje jakość uciśnięć i wdechów (wynik pojawia się na tablecie) zapewniającym tym samym najwyższe standardy szkolenia.

Chciałbyś wiedzieć, jak zachować się w sytuacji zagrożenia?

Interesujesz się survivalem i chciałbyś sprawdzić się w terenie?

A może z zaciekawieniem śledzisz nowości w zakresie pierwszej pomocy?

Dołącz do Programu KADET Fundacji GROT i poszerzaj swoje horyzonty! Dołącz do nas samodzielnie, grupą znajomych a nawet całą klasą. Weź udział w zajęciach praktycznych – naucz się posługiwać się kompasem, rozpalać różne rodzaje ogniska, czy tamować krwotoki. Ucz się praktycznych umiejętności, które okażą się przydatne w codzienności.

W związku z tym iż Program KADET kierowany jest dla osób niepełnoletnich, konieczne jest dostarczenie zgody opiekuna prawnego. Skontaktuj się z nami, a wzór dokumentu udostępnimy.